"Krása je otevřený doporučený dopis, který vám už předem získává srdce jiných."

Leden 2012

Proč mám pocit že každou chvíli mi bouchne hlava?!

28. ledna 2012 v 9:18 | Blaira-GGF

"Cha chá řeknu to na tebe!"

Tak tohle slyším od svého nevyvedeného bratra strašně často! Třeba dnes! Jdu na počítač, NÉ JÁ CHCI JÍT, vždyť ty tam budeš u táty v práci, ÁÁÁ ŘEKNU TO NA TEBE ..a chachá a já tam pak budu tři hodiny! No je tohle normální? Je tohle normální? Ani nevíte jak moc se musím držet abych ho nestáhla z kůže, je to s ním fakticky dost těžký!

Tvoření přátelství aneb lidstvo je už prostě moc líné

26. ledna 2012 v 9:51 | Blaira-GGF
Každý průměrný teenager, jakmile přijde ze školy, odhodí tašku, kopne do počítače a už ťuká f-a-c-e-b-o-o-k. Je to správné, nebo není? Naši rodiče obvykle obecně zastávají názor že ne, určitě narazíme na násilníka nebo jiného nebezpečného člověka, a ano i to je možné, ale je sociální síť opravdu tak k ničemu? Kdyby přece byla úplně k ničemu tak by snad neměl facebook přes pět-set miliónů uživatel, to je blbost ne?

Takže jsme dospěli k závěru že na tom opravdu něco bude, takže jdem do akce! Akce Facebook začíná, každý nováček se tam obvykle dostane přes přátele které již FB mají a myslí si jak nejsou cool, že tam mají cool fotku na které nejsou skoro vidět, mají o sobě cool data a celkově píšou na zeď samé cool věci. Dobře, to je ještě v pořádku. Takže registrace, je opravdu jednoduchá, nemusí se nic hledat a i samotné procházení facebookem je snadné. A to je další úskalí, i když je věkový limit nad třináct let, není tam žádné větší opatření než právě upozornění. Takže tam můžeme najít děti i kolem osmi devíti let.

A právě teď přichází samotná akce chatu, ahoj, ahoj, jk je?. jj dobře a ty?, takydobře, kde jsi?, v Praze, dobrý (no není to ubohé, a ještě si vemte že ten dotyčný vůbec v praze být nemusí)

Jetště doporučuji pro ty, kdo ještě neviděli následující video ať si ho shlédnou, je opravdu vtipné a kdo ví, třeba se tam poznáte!


Somebody That I Used To Know

26. ledna 2012 v 8:26 | Blaira-GGF
Bolí mě v krku, kašlu na to (a to doslova). Poslední dobou se zabývám takovými věcmi nad kterými by se snad normální člověk ani nepozastavil a i přesto trvám na tom že mé teorie mají váhu a jednou se z nich vyklube něco co změní svět ... vidíte, tohle je jedna z nich ;-) Také se mi teď často zdají dost špatný sny, ale takováhle období já mám pořád a ono to není ani tak špatný, sedět doma, byť zdrogovaná Mucosolvanem, pořád to určitou kladnou stránku má.

Zkoušela jsem napsat další díl povídky, nejde to, už jsem asi půl roku nic nenapsala a je totim, že ten začátek je opravdu hroznej, prostě s ní praštím a začnu s novou, co můžu ztratit? (možná tak několik hodin života které jsem ztrávila nepřetržitým přemýšlením, jenže, přemýšlet je užitečné, no ne?) jo a taky jsem našla úplně skvělou skladbu, je skoro nová, takže pochybuju že jí někdo bude znát, ale je taková, že když si jí pouštím do sluchátek, tak se mě zmocní skvělej, optimistickej pocit, jako když jsem zamilovaná.

A to je asi dobře, když už ne odjinud, tak ať mi ten pocit dává aspoň písnička, i když je pravda, že když jsem jí slyšela úplně poprvé...vůbec se mi nelíbila, s tím videoklipem se to vážně změnilo a hlavně ten refrém <3 jinak ten začátek..uznávám, že když slyšíte jen tu písničku tak teda nic moc.


Be pretty! Becouse every girl, can be IT-GIRL!

25. ledna 2012 v 9:41 | Blaira-GGF
Každá dívka v dnešní době musí držet krok z dobou! Jak je známo (i když si to spousta z nás nepřipouští) ve škole kasty vládnou! Tedy,alepoň pomyslné! Také máte ve třídě dívku, kterou byste se chtěli stát?! Ale proč?! Vždyť, ona má také své mindráky a konec konců, vše se dá v dnešní době napravit! Takže...lekce číslo 1 co VÁM NESMÍ CHYBĚT V KABELCE?
 1. Mobil...přinejhorším jako já, zápisníček! Vždy se hodí někomu jen nechat vzkaz nebo si jen zpříjemnit hodinu dopisováním...konec konců poslat někomu o hodině vzkaz typu ,,Dneska máš báječný vlasy" není na škodu
 2. Záchranou taštičku makeupu
  1. Pudr - makeup ne,je moc pracné to ve škole dodělávat, lepší je prostě jen nos a bradu přepudrovat
  2. Oblíbené stíny
  3. Mascaru
  4. Deodorant/parfém (na ty se v dnešní lekci zaměříme)

Parfémy

Není dobré parfém často měnit, je dobré parfém často měnit...hned vám to vysvětlím ;) není dobré měmit značky ale třeba používat různé parfémy a deodoranty od Play Boy je přece naprosto báječné!
Hitem je rozhodně Play it Rock! Vůně pro odvážný holky! Pokud nejste tak odvážně používejte pouze deodorant Play it rock, je levnější (cca 65,- parfém stojí cca 500,-) ten prostě musíte mít, aspoň vystavený ve skřínce

A pak že jsou holky jen slabé!

25. ledna 2012 v 9:41 | Blaira-GGF

"Pomoc ono to prasklo"

Možnáže něco takového jsemsi pomyslela včera mezi pátou a šestou vyučovací hodinou! A kvůli takové blbosti. Vklidu sedím, svačím, nudím se dokud nějaký nepovedený individuum neotevře okno a mně neuletí sáček s penězma..,,nééé!Neuleť mi křičím" a máchnu rukou...rovnou do okna takovou silou že tan rám 167x96 cm (to vím přesně, už mi přišel účet) pukne a rozřeže mi to mou nebohou ruku! A to není všechno, i přesto že se to odehrálo o přestávce (tedy tam měl být dozor který mi v tom zabrání) to budu muset zatáhnout celé..a ona legrace za 1200 korun...a přitom to nebylo ani legrační! Očividně se tento týden rozhodl být mým "Hvězdným týdnem" jelikož se to celé zakončilo tím že nám na náměstí spadl stromeček (ano...bydlím v České Lípě) a bez legrace...naši mi díky tomuto incidentu zatrhly dárek k Vánocům..hodiny bicích! Au au au jakej já mám vztek až jednou zjistim kdo to udělal...tak ať si mne nepřeje!

Proč jsem ráda že jsem holka?

25. ledna 2012 v 9:40 | Blaira-GGF
Před nedávnem jsem našla deník z první třídy s nadpisem Proč jsem ráda že jsem holka! Dost mne to pobavilo jak se změnilo smýšlení o okolí za tu dobu co jsem na škole. Rozhodně mne to ale donutilo se nad tím zamyslet rochu víc, Proč jsem ráda že jsem holka? No řekněme si na rovinu dámy - KDO BY CHTĚL BÝT KLUK? Nejsem žádná - ať žijí ženy, ale proč zrovna to druhé pohlaví musí dospívat tak pozdě, je to těžké, vemte si že málokterý starší kluk začne chodit dejme tomu s o tři roky mladší a co my, máme snad být se stejně staršími? Jak dobře víme, stejně jsou kluci důležitou složkou našeho života, zvedají nám sebevědomi ( v tom dobrém případě ) já osobně mám těď ve škole problém s jedním blbcem, ale tomu se prostě nedá říkat jinak než beznadějný případ :/ Ovšem dál od pomluv ( i když, pomluvy jsou svého druhy skvělý prostředek jak se pobavit a šokovat!) vraťme se k otázce proč jsme rády že jsme holky ... tak za prvé, když se hezky navoníme, umyjeme a oblékneme nezačne se o nás (jako u kluků) hned tvrdit že jsme homosexuální ( i když já proti tomuto druhu orientace nic nenamítám, říkám vám nenajdete si lepšího kamaráda nežli geje ;)

Počet komentářů: 1 Proč milovat a proč nenávidět školu?!

25. ledna 2012 v 9:40 | Blaira-GGF
Proč nenávidím a proč miluji, ráda bych vám představila svou zcela komickou třídu která ma kontě přibližně jedno okno,dvě umyvadla,ředitelnu,dvakrát vypnutí topení celé školy atd. je toho dost, ale myslím že to není to co mi činí školu nepříjemnou naopak, myslím, že to vždy náramně spestří a já se každý den zasměju. A většinou dost od srdce (mě rozesměje všechno, byla dokonce doba, kdy se mí přátelé při obědě zesedali raději vedle mě nežli přede mě, nikdo totiž nemohl tušit co (většinou ne-)vtipného mne zase rozesměje a já vyprskam veškerý oběd na dotyčného, a že by pak na něj nebyl dobrý pohled. ale pryč od toho, na škole mám ještě ráda jazyky, učím se tři (češtinu nepočítám,ta mi nejde ať se snažím sebevíc, takže už teď mám menší strašidelné cukání že při matuře z ní budu dělat reparát - jestli ho udělam) dále anglinu (jako každej) němčinu a španělštinu, uvažuju že si k tomu příští rok přiberu ještě francouštinu a co jsem si slíbila za dodělání střední a vysoké školy? Čínštinu! Přesně to je to totiž obdivuhodný jazyk, který si dobývá svět a ten kdo dneska umí čínsky jak psát (většinou stačí jen mluvit) je do konce života zaopatřený. a teď...kdo má slabé nervy tak ať dál raději nečte, co na škole NEMÁM ráda? Svou učitelku angličtiny, já nevím možná že to je vevnitř hodná dáma ale na mne tak nepůsobí, jedna spolužačka si dokonce zažádala o přeložení z té třídy tak jako JÁ SEM NA GYMNÁZIU a víte co pro ni musíme dělat? Úkoly ve workbooku musíme barevně obkreslovat a pomalovávat aby nám uvěřila že jsme ho dělali doma, posledně nás vyhnala na chodbu a když zazvonila tak nás dalších pět minut nechtěla pustit dovnitř za zlobení..nechtěla nás pustit k našim věcem o přestávce! Nebo ze mne duělala rasistku :D já která se chci učit čínsky a beru si na starost vietnamku z výměného kurzu... tak konečně jsem to ze sebe dostala .. xoxo vaše Blaira xD
P.S. FACEBOOKOVÁ STRÁNKA TOHOTO BLOGU JE HOTOVÁ - přidejte si nás

Přidejte si naší stránku na facebooku a zúčastňujte se soutěží!

25. ledna 2012 v 9:39 | Blaira-GGF

Chcete v pozdější době vyhrát UPÍŘÍ DENÍKY? Nebo jiné grafické služby? Sledujte náš facebook a dozvíte se víc (heslo pod kterým nás najdete je v horním menu) dále samozřejmě pod tímto článkem naleznete odkaz:
 1. dej to se mi líbí
 2. Komentuj přispívej + za vložení videa-video jde každý měsíc do hitparády a první->třetí místo získá knížku Gossip girl - trojčata
 3. Hlídej si soutěže a bleskovky
 4. Sleduj nejnovější fotografie

LÍBÍ SE MI


Co se mne zas dotklo?

25. ledna 2012 v 9:39 | Blaira-GGF
Zbožňuji začátky, ať jsou od čehokoli, bohužel, začátky jsou skutečně JEN to co zbožňuji,ale ta pokračování! Tak co zbožné přítelkyně vzali jste si ponaučení zmých minulých pár bodíků jak zapůsobit na třídu? Já abych se přiznala, zvládám jen nepoužívat sprostá slova,ale to ostatní ;) je už trošičku těžší, uvažuji jestli mám zítra jít na ten herecký konkurz nebo na oslavu kamarádčiných narozenin...slyším vás až sem, kamarádka! Ano taky to mamce pořád říkám,že zítra nemám čas ;) každopádně opět jsem otevřela objednávky designů - kdo to ještě nepochopil, uzavřu je vždy když tam mám dvě neudělané objednávky ,pak se opět otevřou..stejně, slovíčko udělat mi připomělo dnešní první hodinu ve škole! Víte co si dovolil náš třídní říci do našeho "ticha třídy?" - ,,zítra budete mít první dvě hodiny třídnické, bude vás mít (nejmenovanná) učitelka, a ona mi to tu udělá!" no chápete to? Já bych si být jím dávala spíš pozor na jazyk,aby každý nevěděl k čemu se schyluje (však ono se to o nich už šuškalo) ;)

pac a pusu,pac a pusu vaše - Super Blaira

Co se kde šustne? Aneb školní oběžník!

25. ledna 2012 v 9:38 | Blaira-GGF
Čekáte zázraky? Ano,začátek každého školního roku je šance pro každého pokusit se utvořit si o sobě nový, ve správném případě lepší obrázek a v kastách třídy se posunout alespoň o jeden stupínek výše, každá dívka to tak má a nebo by si aspoň přála mít! A jak na to? To vám poradí předškolník obježník zde na blogu! Upozornění, další řádky jsou určené pouze dívčím očím!
 1. Naučte se nebýt moc hlučné, ono takové rozveselené putinky nejsou nic moc
 2. Pokud nechodíte na lepší školu a místo toho navštěvujete nějaký zablešinec kde každý kouří, už dál nečtěte,nemá to cenu
 3. Snažte se ze sebe nedělat štětky
 4. Nepomlouvejte ale naopak hrdě přednášejte svůj názor
 5. Nepoužívejte sprostá slova
 6. Učte se, ať víte co odpovídat,ale nehlašte se na každou otázku a nekřičte do třídy "pančelko;já to vím"
Tak to byť vše o radách, máte taky nějakou? Nebojte se nám ji předvést ;)