"Krása je otevřený doporučený dopis, který vám už předem získává srdce jiných."

Tvoření přátelství aneb lidstvo je už prostě moc líné

26. ledna 2012 v 9:51 | Blaira-GGF
Každý průměrný teenager, jakmile přijde ze školy, odhodí tašku, kopne do počítače a už ťuká f-a-c-e-b-o-o-k. Je to správné, nebo není? Naši rodiče obvykle obecně zastávají názor že ne, určitě narazíme na násilníka nebo jiného nebezpečného člověka, a ano i to je možné, ale je sociální síť opravdu tak k ničemu? Kdyby přece byla úplně k ničemu tak by snad neměl facebook přes pět-set miliónů uživatel, to je blbost ne?

Takže jsme dospěli k závěru že na tom opravdu něco bude, takže jdem do akce! Akce Facebook začíná, každý nováček se tam obvykle dostane přes přátele které již FB mají a myslí si jak nejsou cool, že tam mají cool fotku na které nejsou skoro vidět, mají o sobě cool data a celkově píšou na zeď samé cool věci. Dobře, to je ještě v pořádku. Takže registrace, je opravdu jednoduchá, nemusí se nic hledat a i samotné procházení facebookem je snadné. A to je další úskalí, i když je věkový limit nad třináct let, není tam žádné větší opatření než právě upozornění. Takže tam můžeme najít děti i kolem osmi devíti let.

A právě teď přichází samotná akce chatu, ahoj, ahoj, jk je?. jj dobře a ty?, takydobře, kde jsi?, v Praze, dobrý (no není to ubohé, a ještě si vemte že ten dotyčný vůbec v praze být nemusí)

Jetště doporučuji pro ty, kdo ještě neviděli následující video ať si ho shlédnou, je opravdu vtipné a kdo ví, třeba se tam poznáte!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nathali nathali | Web | 27. ledna 2012 v 14:14 | Reagovat

dokonalý video:D a pravdivý článek ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama