"Krása je otevřený doporučený dopis, který vám už předem získává srdce jiných."

Zbožňuju..ne..nenávidím...nebo zbožňuju?

25. ledna 2012 v 9:38 | Blaira-GGF
Ježiš,mám v hlavě takový zmatek! Jedna strana v pohodě a druhá je zas v depresi jako obvykle! Ovšem rozhodla jsem se ty kteří tohle čtou trochu pobavit a inspirovat! Jelikož jsem neměla po celý čtyři dny co na práci (1.prší,prší,prší/2.rozešla jsem se s jedním klukem --blázen,neví o co přichází--/3.můj bratr odjel na tábor a táta je v práci, tak jsem v knihovně a poslouchám mladší osazenstvo lidské rasy)
Takže zrovna jsem slyšela dost dobrej vtip (taky mám skvělý typy na filmy,jelikož koukám na filmy celé hodiny a pár přijatelných skladeb)
Takže nejdřív ten vtip: Tatínek Pepíčka ví,že se Pepíček každý večer modlí a rozhodne se, si ho poslechnout, tak ho poslouchá za dveřmi,Pepíček odříká modlitbu a pak povídá ,,Dobrou noc mami,dobrou noc tati,dobrou noc babičko,sbohem dědo!" druhý den se děda zadusí kostí z rybi, Tatínek je mimo,nechápe co se děje tak druhý den poslouchá Pepíčka opět,ten zase odříká modlitbu a pak povídá ,,Dobrou noc mami,dobrou noc tati,sbohem babi!" druhý den zemře babička! Tatínek už neví jak dál,ale Pepíčka další noc zase poslouchá. Pepíček odříká modlitbu a pak povídá ,,Dobrou noc mami,sbohem tati!" Tatínkovi se zamlží před očima,celou noc nemůže spát,druhý den jde do práce a je jako natrní,pak přijde domů, a žena ho vítá se slovy ,,Ahoj,neuhádneš co se stalo,SOUSED UMŘEL!" berte to s nadhledem psala jsem to vlastními slovy!

Jaké filmy si stáhnou(jen pro holky)

  1. Monte Carlo 2011 (hraje tam leighton Meester a Selena Gomez v něm byla naprosto skvělá,je obdivuhodné jak dokázala zahrát,dvě naprosto odlišné osobnosti)
  2. Jennyfer´s body (bacha kouše)
  3. Upírův pomocník
  4. Domácí mazlíček
  5. Divoška (v hlavní roli Emma Roberts)
  6. Na vlásku (do prince se sice nzamilujete,ale je to příjemná oddechovka)
  7. Amélie z Montmartu
  8. Sex ve městě 1-2
A CO SE TÝKÁ SERIÁLŮ ? - poznejte svůj vyvolený zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama